Apie mus

Apie mus

Sveiki atvykę

Žinomas senas posakis: „Langai – namo akys, o užuolaidos – jų makiažas”. Užuolaidos – pilnavertis interjero elementas, papildo jį, laužo stereotipus, džiugina akį. Užuolaidos vaidina lemiamą vaidmenį bet kokių namų interjere, todėl jų pasirinkimas turi atspindėti Jūsų skonį ir fantaziją. Norite vieno tono, languoto, dryžuoto audinio, medžiagos su žirneliais? Prašom, juolab, kad tokie laikomi klasika, todėl visada madingi ir labai populiarūs, be to puikiai pagyvina kambarį. Jei norite savo gyvenamajai erdvei suteikti nepakartojamo stiliaus, naudokite užuolaidų audiniuose grafinį paprastumą, neįkyrų piešinį ir saikingai parinkite detales – drapiruotes, aplikacijas, siuvinėjimus ir net bižuteriją. Dizaino subtilybės padės atskleisti priimtiniausius ir maloniausius dalykus Jūsų širdžiai. Apskritai užuolaidos – unikali interjero detalė, ji gali visiškai pakeisti mūsų požiūrį į būstą, suteikti šiuolaikiniam stiliui šilumos ir jaukumo, taip pat atjauninti senovinį interjerą.

Mūsų kolektyvas veiklą pradėjo 1996 metais. Mes laimingi, kad galime suteikti Jums džiaugsmo – tai yra pagrindinis mūsų darbo principas. Aukštos klasės užuolaidų pasirinkimas yra labai svarbus Jūsų namų įvaizdžiui. Teisingai parinktas kokybiškas užuolaidų audinys gali visiškai pakeisti ir pagyvinti Jūsų namų interjerą, suteikti namams jaukumo, harmonijos, komforto jausmo, atpalaiduojančios aplinkos, ryškumo, elegancijos bei tobulybės, šokiruoti svečius. Užuolaidos gali visiškai atnaujinti butą, be to, jomis galima puikiai pakoreguoti ir pakeisti architektūros ypatumų laipsnį. Darbo vietos funkcionalioje, racionaliai apgalvotoje ir estetiškai skoningoje aplinkoje parinksime tinkamiausias, akis maloninančias užuolaidas. Darbinėje atmosferoje užuolaidų paskirtis konkreti ir aiški – pridengti langą, sulaikyti nepageidaujamus saulės spindulius dienos metu.

Individualus ir profesionalus mūsų dizainerio požiūris į interjerą padės kiekvienam klientui nepasiklysti gausiame audinių pasirinkime. Mes atsižvelgiame į visus Jūsų pageidavimus, reikalavimus ir galimybes.

Pagrindinis mūsų kolektyvo privalumas – tai galimybė išsirinkti ir užsisakyti užuolaidas iš plataus asortimento neišeinant iš namų. Mūsų profesionalūs dizaineriai atvažiuos pas Jus į namus, galėdami vietoje pasiūlyti užuolaidinių audinių, karnizų bei aksesuarų. Tikimės, kad savo profesionalumu mes suteiksime komfortą Jūsų namams, kurie sušildys jų erdvę ir sukurs savitą interjerą, sužavės savo išskirtinumu.

Mes kasmet lankomės pasaulinėse tekstilės parodose, semiamės naujų idėjų, susipažįstame su naujomis mados tendencijomis, todėl mūsų užuolaidinių audinių kolekcijų asortimentas nuolat atnaujinamas. Savo klientams galime pasiūlyti naujausius audinių raštus ir spalvas. Mūsų siūlomais užuolaidų audiniais susikursite savitą stilių.

Maloniai laukiame Jūsų skambučių – mes padėsime sukurti jaukią aplinką Jūsų namams, viešbučiams, pokylių salėms, restoranams. Mes stengsimės, kad jūsų norai taptų realybe.

Labai gera ir efektyvi reklama mums – tai reklama mūsų klientams, kurie rekomenduoja mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie taip pat ateityje tampa mūsų klientais.

Šiuo metu mūsų asortimente apie 500 skirtingų užuolaidų audinių!

Kreipkites jau dabar ir mes padėsime jums pasirinkti tinkamiausią Jūsų interjerui užuolaidų dizainą, suteiksime modeliavimo ir kokybiško siuvimo paslaugas.
Skambinkite mums telefonu: +370 614 88 604
Rašykite elektroniniu paštu: info@uzuolaiduaudiniai.lt

Atvykite į mūsų saloną: Gariūnų verslo parkas, korpusas B, K1/000 vieta (1 aukštas,13 įėjimas)

Užuolaidos

Daugiau nei 500 skirtintų audinių užuolaidoms: dieninėms, naktinėms, vaikų kambariui, miegamojo arba virtuvės užlaidos

Sužinoti daugiau

Austrijietės, romanetės

Romanetės, austrijietės, nuotoliniu budu valdomos užuolaidos – visą tai rasite mūsų salone

Sužinoti daugiau

Aksesuarai

Mūsų asortimente – didelis aksesuarų pasirinkimas – karnizai, audiniai, dekoro elementai.

Apsilankyti
Nemokama konsultacija

Reikia užuolaidų?

Parašykite mums - kiek ir kokių užuolaidų jums reikia ir mes pasistengsime kuo greičiau įgyventinti jūsų užuolaidų projektą!